Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

«Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою.Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти , що вона поповнює ряди бабусь та дідусів.»

І. О.Решетовська

Изображение1

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Повага до старших - одна з головних цінностей людської моралі. Цей день - можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства .

Изображение2

Изображение3

Люди старшого покоління - джерело народної мудрості, а їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм - нерозривний місток, який з'єднує покоління.

Изображение4

Увага влади і суспільства до літніх громадян покликана нагадати всім про святий обов'язок перед ними. Це наші батьки й матері, діди й бабусі, які пройшли через випробування часів тоталітаризму, пережили голодомори та репресії, витримали тягар воєнного лихоліття, здобули перемогу над нацизмом, подарували нам свободу.

Изображение5

Изображение6

Изображение7

Бути їхніми послідовниками - велика честь і відповідальність.Прийміть наші щирі вітання і слова глибокої вдячності за все, що зроблено заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, ставлення до людей - це приклад для наслідування сучасній молоді.Бажаємо   Вам міцного здоров’я, щасливої долі, радості, довголіття, добра і віри в краще майбутнє!

Запрошуємо на книжкову виставку «Сивина на скроні - мудрість у очах» (ауд.212,Ц).

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2651473
Кількість переглядів сторінки: 153445
Сторінка була створена за 0.512 секунд