2 жовтня архітектори всього світу відзначають своє професійне свято.

Засноване воно Міжнародним союзом архітекторів (МСА).

Міжнародний союз архітекторів був створений одразу після другої світової війни. Тоді його метою стало вирішення нагальної проблеми відновлення зруйнованих війною міст, населених пунктів і промислових підприємств - наслідків другої світової війни.

Сучасні архітектори безжально ламають усі попередні стереотипи краси та витонченості будівель. На зміну важким конструкціям з величними колонами та безліччю дрібних деталей приходять легкі скляні витвори, основна перевага яких - простота і практичність.

Найпрестижнішою премією в царині світової архітектури є Прітцкерівська премія, що вважається своєрідним аналогом Нобелівської. Серед її лауреатів такі відомі архітектори, як мексиканець Луїс Барраґан, британці Норман Фостер і Річард Роджерс, італієць Ренцо Піано, (саме ця «трійця» заснувала стиль «хай-тек»),

француз Жан Нувель,

американець Френк Оуен Гері (автор всесвітньо відомої будівлі музею Гуггенхайма в Більбао),

британка арабського походження Заха Хадід,

японці Шігеру Бан і Тойо Іто.

У цей святковий день бажаємо всім архітекторам , міцного здоров’я, щастя, творчого натхнення, визнання колег! Творчої наснаги Вам, вдалих та сміливих проектів, геніальних думок та ідей, а найголовніше, щоб Ваші прекрасні ідеї завжди втілювалися в життя! Щоб стіни, побудовані за Вашими проектами стояли вічно! І важливо пам’ятати, архітектурні будівлі та споруди будуть служити людству роками, тож нехай всі ваші творчі доробки будуть радувати не одне покоління наших з Вами нащадків!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, присвячену Всесвітньому дню архітектури. Виставка діє з 28.09.17. по 3.10.17. в корпусі архітектурного факультету, ауд.115.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2649866
Кількість переглядів сторінки: 153102
Сторінка була створена за 0.301 секунд