Твори мистецтва – неоціненні надбання людства, без якого неможливо уявити собі світової культури. Важливе місце в цьому надбанні займає архітектура, в якій втілилися провідні ідеї минулого і сучасного, колективний геній народів, їх слава і гордість.

Кожен народ пишається культурними здобутками своїх предків, бо в них він бачить не тільки своє минуле, а й сучасне і майбутнє. Проте є твори архітектури, які належать усьому людству. Це афінський Акрополь і Тадж-Махал в Акрі, Софія Київська і Києво-Печерська Лавра, паризька площа Згоди і Ейфелева вежа, Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир та Ісаакієвський собор.

В архітектурі великою мірою відображаються провідні ідеї свого часу, і чим прогресивніші вони, тим вища їх цінність для людства.

Особливе місце серед пам’яток історії та культури посідають книги, які є матеріальним символом духовної скарбниці людства. Рідкісні раритетні видання складають найціннішу частину бібліотечного фонду науково- технічної бібліотеки. Тому його вивчення, збереження і забезпечення доступу до нього сучасним та майбутнім поколінням є одним з найважливіших завдань бібліотеки.

Пропонуємо перегляд літератури «Вітчизняна і зарубіжна архітектура, раритетні видання у фонді науково-технічної бібліотеки ПолтНТУ». Матеріали перегляду адресовані всім, хто небайдужий до духовних та естетичних надбань вітчизняної та зарубіжної архітектури.

Запрошуємо на книжковий перегляд «Вітчизняна і зарубіжна архітектура, раритетні видання у фонді науково-технічної бібліотеки ПолтНТУ» (ауд.212,Ц).

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2798284
Кількість переглядів сторінки: 174922
Сторінка була створена за 0.402 секунд