До дня машинобудівника

Изображение1

Щорічно День машинобудівника в Україні відзначається в четверту неділю вересня, згідно з Указом Президента від 1993 року.

В 2017 році День машинобудівника України припадає на 24 вересня.

Изображение2

Машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни, воно має свою власну структуру і поділяється на масу окремих галузей. Це металообробка та важке машинобудування, суднобудування і судноремонт, тракторобудування й автомобілебудування, верстатобудування і приладобудування, авіабудування і авіа ремонт, а також залізнична галузь, електротехнічна, сільськогосподарська і звичайно ж ракетобудування та підприємства оборонного комплексу.

irc_mi

Изображение3

Изображение4

Галузь машинобудування Полтавщини здавна славиться своїми трудовими традиціями та вагомими виробничими здобутками, завдяки яким вона займає чільне місце в економіці краю. Продукція багатьох підприємств галузі, зокрема, ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ТОВ «Кременчуцький автоскладальний завод», ПАТ   «Тепловозоремонтний завод», ПАТ «АвтоКрАЗ», ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод», ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод», ПАТ   «Електромотор» та інших гідно витримує конкуренцію і користується попитом як в Україні, так і далеко за її межами.

Наша кафедра технології машинобудування створена на базі електромеханічного факультету, факультет історично є одним із важливих машинобудівних факультетів країни, має потужну технічну базу та висококваліфікованих і досвідчених фахівців. Професіоналізм, відповідальність і відданість своїй справі – це те, що вирізняє наших машинобудівників.

image025

Изображение5

Шановні працівники машинобудівної га лузі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята –

Дня машинобудівника!

Як з деталей будуються складні машини, так нехай з удачі, благополуччя і щастя будуються Ваші долі, а здоров'я буде надійним механізмом, що забезпечує тривалу експлуатацію машини життя.

Изображение6

Запрошуємо всіх бажаючих переглянути книжкову виставку:

«До дня машинобудівника» (ауд.212-Ц)

 

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2649732
Кількість переглядів сторінки: 153089
Сторінка була створена за 0.295 секунд