Щорічно, у третю суботу вересня в Україні відзначають

День винахідника і раціоналізатора

Изображение1 Изображение2

Україна має давні традиції новаторства. Попередні покоління науковців та інженерів заклали потужний технологічний фундамент, який забезпечує нашій державі міцні позиції на світових ринках у таких передових галузях, як авіація та космонавтика, енергетика та інформаційні технології.

Винахідник є особистістю, яка здатна мислити і творити не за стандартними підходами, вибудовуючи нові сходинки, на які підіймається людство. Україна завжди була і залишається країною з високим інтелектуальним та освітнім рівнем, завдяки чому у виробництво впроваджуються новітні науково-технічні розробки і, таким чином, забезпечується соціальний, культурний та економічний розвиток держави і суспільства. Високотехнологічні новації України відомі далеко за її межами.

Молоді вчені Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка теж можуть пишатися своїми розробками в галузі будівництва, машинобудування, теплоенергетики, у нафтогазовому комплексі.

Изображение3 

Изображение4

Изображение5

Изображение6

Изображение7

Изображение8

Завдяки цим людям величезними кроками йде вперед наука, покращується технологічна потужність нашої держави, формуються кращі умови для інноваційних технологій.

Изображение9

Виставка-презентація досягнень учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України «Обдаровані діти Полтавщини».

Нині перед усіма стоїть важливе завдання – на базі наявного потенціалу побудувати інноваційно-орієнтовану економіку, здатну забезпечити нашим громадянам якість життя на рівні європейських стандартів.

Наполегливість і завзятість винахідників служать вирішенню актуальних проблем науки і техніки, роблять ефективнішою національну економіку. Де був би світ без винаходів? Чи можна уявити інновації без ідеї? В основі великих звершень є завжди найкращі ідеї, але, перш за все, є хтось, хто в змозі дати кращу їх інтерпретацію і зробити їх матеріальною та доступною дійсністю.

Изображение10

Изображение11

Изображение12

Винахідницьку та раціоналізаторську діяльність регулює Український інститут промислової власності - Укрпатент . На сьогодні Укрпатентом було зареєстровано близько 100000 патентів на винаходи, а також близько 10000 патентів на корисні моделі.

День винахідника і раціоналізатора об’єднує людей різних професій і спеціальностей, але всі вони обов’язково наділені рідкісним даром творчості, відчуттям нового, умінням розширити межі звичного, вийти за рамки стереотипу.

Творча енергія українських винахідників буде сприяти поліпшенню життя наших громадян і підняттю міжнародного авторитету України як держави з потужним інтелектуальним потенціалом.

Працівники науково-технічної бібліотеки щиро вітають науковців, новаторів, ентузіастів науково-технічного прогресу із Днем винахідника і раціоналізатора . Міцного вам здоров'я, невичерпного натхнення, прагнення до пізнання незвіданого і нових відкриттів!

Запрошуємо всіх переглянути книжкову виставку «Творці ідей» (ауд.212,Ц).

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2651400
Кількість переглядів сторінки: 153433
Сторінка була створена за 0.303 секунд