1 вересня – День знань

Изображение1

Перше вересня – День знань чудове свято. Для когось прозвучить в перший раз шкільний дзвінок, хтось вперше піде здобувати вищу освіту і стане повноправним носієм титулу «студент», а є й такі люди, які приходять до навчального закладу аби поділитися своїми досвідом і знаннями з підростаючим поколінням.

День знань – свято мудрості, доброти й людяності.

Це свято викладачів, студентів та батьків, наших друзів, свято, яке об’єднує покоління. Водночас, це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року.

  Цей день є визначним і радісним для кожного з нас. Адже саме 1 вересня знаменує початок досягнення нових знань і підкорення нових вершин.

Це свято завжди особливе, урочисте і хвилююче, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Освіта – одна з головних речей в житті людини. Здобути освіту має прагнути кожен, знання нікому ще не заважали, а навпаки. Освічені люди були в пошані з давніх часів. Сучасний світ, яким ми його сьогодні бачимо, з новітніми технологіями – все це зробили дуже розумні люди. Природні таланти людина повинна розвивати за допомогою самоосвіти. Активне читання книжок, наукової літератури допомагають здобути нові знання.

Изображение2

Вища освіта є могутнім чинником розвитку духовної культури українського народу, відтворення продуктивних сил суспільства. Ця гуманітарна сфера спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, професійної підготовки особистості, формування інтелектуального потенціалу нації і всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.
Взагалі знання та досвід людина здобуває все життя, адже світ не стоїть на місці.

Изображение3

Бажаємо Вам вчитися, викладати, досліджувати, удачі у підкоренні нових освітніх та наукових вершин. Нехай Ваші задуми і плани знайдуть своє втілення, хай буде корисним і вдалим новий навчальний рік!

Запрошуємо всіх на перегляд літератури « День, з якого починається дорога в майбутнє»  
(ауд. 212, центральний корпус).

 

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2526202
Кількість переглядів сторінки: 138638
Сторінка була створена за 0.254 секунд
© VovanShu