Изображение1

Любіть Україну, як сонце, любіть,
Як вітер, і трави, і води…
В годину щасливу і в радості мить,
Любіть у годину негоди.
Любіть Україну у сні й наяву,
Вишневу свою Україну,
Красу її, вічно живу і нову,
І мову її солов’їну...

В.Сосюра

Незабаром головне для українців державне свято – День Незалежності України. А передує йому – День Державного Прапора.

Изображение2

Ці свята кожного року нагадують не тільки українському народу, але і всьому світу, про існування незалежної, демократичної та унітарної України. В цей день загострюється відчуття істинної національної приналежності. Саме в ці дні, як ніколи, виникає бажання вдягти українську вишиванку та відчути себе справжнім українцем.

Щороку, 24 серпня, наша країна святкує День незалежності України. Історія цього державного свята бере початок 16.07.1991 р. − саме тоді воно буле вперше відсвятковане в згадку про прийняття рівно рік тому, 16.07.1990 р., Декларації про державний суверенітет України. Пізніше, 24.08.1991 р. Верховною радою УРСР був прийнятий Акт проголошення незалежності України. Він був підтверджений на всеукраїнському референдумі 1.12.1991 р. всенародним голосуванням. У зв`язку з цим дата святкування з 16 липня була змінена на 24 серпня, постановою від 20.02.1992 р.

Изображение3

Загалом основні святкування на державному рівні проходять у Києві, де традиційно Президент України дає урочистий прийом до Дня незалежності. Також, перші особи держави покладають квіти до пам'ятників видатним українцям (переважно до пам'ятників Володимиру Великому, Богдану Хмельницькому, Михайлові Грушевському і Тарасу Шевченку) та беруть участь в молитві за Україну, що традиційно відбувається у Софії Київській за участі представників всіх конфесій, наявних в Україні.

Изображение4

День незалежності – світле  свято Української Державності. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
Це свято – особливе, бо сьогодні як ніколи ми потребуємо Незалежності! Маючи 26 років Незалежності, лише тепер ми усвідомлюємо її справжню цінність! Нині ми щиро молимось за мирне небо, за воїнів, які попри свята тримають на східному рубежі зброю за наше спокійне життя! Тому ми зобов’язані пам’ятати, що кожен із нас – це Незалежність! Бо кожен із нас  причетний до неї своєю витримкою, своєю відвагою, своєю вірою, своєю любов’ю до України!

Изображение5

Шановні наші користувачі!

Запрошуємо Вас відвідати книжкову виставку

«Єдність рідної землі – основа нації й держави»

(до Дня Незалежності України) (корпус Ц, ауд. 212).

 

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2526214
Кількість переглядів сторінки: 138647
Сторінка була створена за 0.276 секунд
© VovanShu