Покликання – творити, дарувати людям затишок та комфорт

(до Дня будівельника)

Будівельник — скромна професія великої людини! Саме так, тому що будівельники створюють архітектурну спадщину, яким може пишатися вся нація. Кожна людина мріє залишити на землі свій слід: зробити відкриття, написати книгу … або побудувати будинок. Бути будівельником — це не тільки важка праця, але й творчість!

В цей день відмічають професійне свято працівники будівництва і промисловості будівельних матеріалів: каменярі, покрівельники, монтажники, муляри, штукатури, технологи і багато-багато iнших фахівців, які так чи інакше пов'язані з професією будівельника, існує їхнє професійне свято - День будівельника. Як бачите, назва "будівельник" включає в себе безліч професій людей, які мають відношення до проектування, зведення, ремонту і обслуговування будинків, будівель і споруд різного спрямування.

Традиція відзначати своє професійне свято у будівельників зародилася ще  в далекому  1956-го року

Будівельники - це особливий народ. Вони не раз ставали героями численних анекдотів і всілякої критики. На них не раз покладали свої надії прихильники широкої індустріалізації. Вони завжди несли у своїй роботі величезну відповідальність і майже завжди виправдовували всі очікування. Згадаймо, кому ми зобов’язані успіхом в грандіозних будівництвах і створенні найрізноманітніших будівельних об’єктів, звичайно ж нашим дорогим будівельникам.

З розвитком нових технологій, робота будівельників стає все більш ефективнішою, проте це все одно залишається одним з найбільш трудомістких занять. Всі знають, що хороші будівельники завжди високо цінувалися. Будь який керуючий фахівець скаже, що високий професіоналізм будівельника - це запорука високої якості вироблених ним робіт.

У всьому світі в останні роки будівництво йде неймовірно високими темпами. Завдяки професійній роботі будівельників здійснюється економічне зростання країни, відбувається активний розвиток і вдосконалення усіх галузей в Україні. Будівництво є не лише практичною потребою, але й  високим мистецтвом. Адже саме завдяки роботі будівельника вулиці нашої держави поступово перетворюються, багато жителів отримує своє житло. Результати роботи людей цієї професії завжди можна побачити на власні очі.

День будівельника у багатьох державах, що стали незалежними, відзначається у другу неділю серпня. У деяких державах це професійне свято було додатково підтверджено відповідними указами та постановами. Так, наприклад, в Україні свято День будівельника було встановлено підписаним 22 липня 1993 Указом Президента України № 273/93 і також святкується щорічно у другу неділю серпня, а його офіційна назва, як і тоді звучить як "День Будівельника".

В 2017 році День будівельника припадає на 13 серпня .

Прийміть найтепліші і найсердечніші вітання з нагоди Дня будівельника. Свята бувають різні, але свято, яке піднімає на вищий щабель значення професії — важливе для кожного, хто обрав професію будівничого. Таку нелегку, але вкрай потрібну людям. Бо ж, хто не будує, той і не живе...

Запрошуємо переглянути книжкову виставку “Покликання – творити, дарувати людям затишок та комфорт.” (до Дня будівельника)
( ауд. 212,Ц)

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2526204
Кількість переглядів сторінки: 138640
Сторінка була створена за 0.227 секунд
© VovanShu