25 червня - День молоді

Изображение1

День молоді встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року «Про День молоді» на підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій.

День молоді в Україні відзначається в останню неділю червня.

Це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики. Юність і молодість – це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.

Сьогодні юнаки і дівчата здобувають освіту в Україні та за її межами, успішно займаються політичною і громадською діяльністю, працюють в державних структурах, у бізнесі та різних галузях економіки. Саме молоді люди спроможні сказати нове, свіже слово в науці, культурі та мистецтві, бути зразком здорового способу життя та щасливої української родини. 

Изображение2

Изображение3

Изображение4

Молодь завжди є окрасою, надією і рушійною силою суспільства. Для тих, хто молодий тілом і душею, хто живе яскраво, повноцінно і цікаво, немає нічого недосяжного.

Молоді руки, знання, талант і молодеча енергія необхідні Україні, а патріотизм, почуття громадянської і людської гідності молодого покоління є надійною запорукою її інтелектуального, культурного й економічного розквіту, демократичного прийдешнього в родині європейських націй.

Изображение5

Турбота про молоде покоління є важливою частиною соціальної роботи. Розроблена і здійснюється молодіжна політика. Держава підтримує молоді сім’ї. Розширюються можливості для отримання середньої, вищої, спеціальної освіти. Розвиваються юнацькі та молодіжні клуби та центри. Велика увага приділяється зниженню молодіжного безробіття.  

Традиційно в День молоді у всіх містах України проходять різноманітні заходи: фестивалі, концерти, виступи, кінопокази, дискотеки, конкурсні програми, спортивні змагання, розваги, тощо.

Изображение6

Працівники науково-технічної бібліотеки вітають  молодь зі святом, бажають наполегливості та самовдосконалення, творчої енергії, незалежних думок і сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум, душа та тіло. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтеся молодими!

Запрошуємо всіх на книжкову виставку «Наша молодь – це майбутнє країни, джерело дерзань і пошуків» (ауд.212, центральний корпус).

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2526221
Кількість переглядів сторінки: 138653
Сторінка була створена за 0.249 секунд
© VovanShu