Изображение2

День літнього сонцестояння, припадає як правило на 21 або на 20 червня, в залежності від року. Це важлива астрономічна і географічна подія, що відбувається в Сонячній системі.

Хоча літнє сонцестояння в деякому сенсі і знаменує початок літа, це не є самий спекотний час у році, а наша Земля не єдина планета, на якій відбувається це, вельми цікаве явище. Наприклад, на Урані, кожен період літнього сонцестояння триває приблизно протягом 42-х років, а сонцестояння на Марсі відбувається відразу через кілька днів після того, як в червні це сталося на Землі.

Изображение3

Цього дня наша планета, здійснюючи рух навколо сонця і обертаючись навколо уявної осі, в черговий раз займає по відношенню до сонця таке положення, коли сонячне проміння в північній півкулі прямовисно "падає" на північний тропік і висвітлює дно найглибших колодязів. Цей день знаменує початок літа в північній півкулі Землі і початок зими в південній півкулі.

Изображение4

Астрологи радять у цей день загадати найзаповітніше бажання. Вони також вважають, що найдовший день в році по-різному впливає на знаки зодіаку.

Так, особливо вдалим 21 червня обіцяє бути для представників вогняних знаків, яких оберігає Сонце. Це — Леви, Овни, Стрільці. Астрономи також вважають день літнього сонцестояння містичним.

На думку фахівців, на сонцеворот дуже сильно реагує і природа. До цього дня, як правило, всі рослини намагаються досягти максимуму в зростанні, а після літнього сонцестояння вже користуються накопиченими силами.

В 2017 році День літнього сонцестояння припадає на 21 червня.

Изображение5

Изображение6

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2526205
Кількість переглядів сторінки: 138641
Сторінка була створена за 0.279 секунд
© VovanShu