Пошук: 
 
Сторінки: | 1 | 2 | 3 | 4 | Поточна сторінка - 5 | (Всього записів: 132)

Науково-практичний семінар
20 березня в універсальній читальній залі науково-технічної бібліотеки університету відбувся семінар для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації «Звітна документація бібліотек: нові вимоги».

     На захід були запрошені представники бібліотек вищих навчальних закладів міста, які входять до методичного об’єднання: ВДНЗУ "УМСА", ПУЕТ, ПНПУ ім. В. Г. Короленка, ПДАА. Підготувала та провела семінар зав. науково-методичного відділу нашої бібліотеки Ландарєва Наталія Іванівна.

читати далі...

12 березня в універсальній читальній залі науково-технічної бібліотеки відбувся семінар, присвячений українській вишивці «Вічна пісня барв і кольорів» з циклу «Україна – ніжність лебедина, Богом обдарована земля». Зі словами привітання до присутніх звернулась директор науково-технічної бібліотеки Сидоренко Валентина Олегівна. На наш захід завітала декан гуманітарного факультету Іваницька Ірина Олександрівна. До серця кожного долинули зворушливі слова ведучої цього дійства завідувача сектору нашої бібліотеки Кондратенко Оксани Федорівни.
На свято були запрошені гості, фахівці, що знаються на вишивці: завідувач науково-дослідного відділу етнографії Полтавського краєзнавчого музею Власенко Ірина Олексіївна, завідувач відділу мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського Вікторова Галина Митрофанівна, магістрант 6-го курсу архітектурного факультету кафедри образотворчого мистецтва нашого університету Гончар Ольга, майстриня, збирач старовини, голова творчого об’єднання «Берегиня» при Полтавському відділенні українського фонду культури Черненко Тетяна Федорівна та інші.

Колектив нашої бібліотеки висловлює щиру вдячність всім гостям семінару, дякує спеціально запрошеним гостям за захоплюючі розповіді. Ми сподіваємось на продовження цікавих зустрічей та на подальшу співпрацю.

читати далі...

Науково-технічна бібліотека інформує 
22 листопада у холі науково-технічної бібліотеки відбувся перегляд літератури 
“Невгамовний біль українського НАРОДУ
 з нагоди вшанування пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій.

 

З переглядом ознайомились студенти, викладачі та співробітники нашого університету. Багато небайдужих відвідувачів обговорювали тему Голодомору, ділились враженнями, висловлювали вдячність за організований перегляд літератури та виявляли бажання прочитати книги із зазначеної теми вдома.
 Науково-технічна бібліотека висловлює подяку працівникам кафедри історії за наданий матеріал для перегляду.

читати далі...

15 листопада 2012 року відбулося засідання ради директорів Полтавського обласного методичного об’єднання бібліотек внз ІІІ-ІV рівнів акредитації. Директори бібліотек обговорили важливі поточні питання роботи бібліотек.

читати далі...

9 листопада 2012 року кафедра українознавства, культури та документознавства спільно з науково-технічною бібліотекою та студентами гуманітарного факультету провели презентацію десятитомного видання відомого українського письменника, нашого земляка, Леоніда Петровича Бразова. Це видання подарувала бібліотеці донька письменника, кандидат філологічних наук, президент знаного у Полтаві «Слов’янського клубу» Лариса Безобразова.

Символічно, що день народження письменника – 9 листопада збігається зі святкуванням Дня української писемності та мови.

Детальні про проведений захід можна дізнатися: з відеосюжету Полтавської телевізійної студії «Місто» та новини на сайті нашого університету

21-23 травня інформаційно-бібліографічний відділ НТБ ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка проводить перегляд нових надходжень.

Запрошуємо всіх бажаючих з 10.00 до 16.00.

Інформаційно-бібліографічний відділ

 

23 лютого –– день захисника Вітчизни!

З особливою повагою ми схиляємо голову перед тими, чия професія –– захищати Вітчизну, за їх героїзм, мужність, відданість, високий патріотизм та любов до рідної Батьківщини!

Зичимо Вам щастя, добробуту, благополуччя, душевного тепла, а головне –– здоров’я Вам на довгі роки! Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника Вітчизни.

  Щиро вітаємо колег! 

З 2007 року Харківським зональним методичним об’єднанням бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації проводиться конкурс «Бібліотекар року», метою якого є бажання стимулювати реформування та подальший розвиток бібліотечної справи, опанування новітніх технологій, активізація науково-дослідної роботи бібліотек та заохочення фахівців, які зробили значний внесок у розвиток бібліотеки. Конкурс проводиться за декількома номінаціями: «Бібліотекар року», «За кращу інноваційну пропозицію», «За кращу публікацію», «За кращий масовий захід» та ін.

Організаторами конкурсу встановлюється одне призове місце на рік. В 2011 році працівники нашої бібліотеки Ландарєва Н.І., завідувач науково-методичного відділу та Бригіда О.П., завідувач інформаційно-бібліографічного відділу вперше взяли участь у конкурсі і отримали перемогу.

читати далі...

15 лютого у центральному корпусі університету відбувся перегляд літератури до дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав: «І на чолі утрат сліди глибокі...».

читати далі...

До науково-технічної бібліотеки університету надійшли зразки підручників та навчальних посібників видавництва «Центр навчальної літератури». Запрошуємо ознайомитися з літературою у відділі комплектування та наукової обробки документів (к.213).

"Той травень не можна забути,

І досі ми бачимо в снах

Його переможні салюти

І щастя безмежне в очах"

читати далі...

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. 

читати далі...


Сторінки: | 1 | 2 | 3 | 4 | Поточна сторінка - 5 | (Всього записів: 132)
Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2367203
Кількість переглядів сторінки: 43488
Сторінка була створена за 0.297 секунд
© VovanShu