Пошук: 
 
Сторінки: | 1 | 2 | 3 | Поточна сторінка - 4 | 5 | (Всього записів: 149)

 

Культ здоровя в українській традиції.

Український народ з глибокої давнини цінує здоров’я як найвагомішу перлину життя і наші предки до свого здоров’я ставилися значно уважніше, ніж ми. Про це свідчать різноманітні порівняння, прислів’я і приказки: «Без здоров’я немає багатства», «Нема щастя без здоров’я» тощо. В основі древніх колядок, щедрівок є побажання здоров’я господарям та заповзятістю до здорового способу.

читати далі...

 

28 жовтня 2015 року в науково-технічній бібліотеці відбувся круглий стіл для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІІV рівнів акредитації «Обслуговування користувачів: нові реалії і можливості».

читати далі...

 

 Шановні користувачі !

Інформаційно-бібліографічний відділ НТБ запрошує Вас відвідати перегляд літератури «Все життя науці і студентству», присвячений 85-річчю НТБ. Перегляд буде тривати до 12 жовтня.

Ви зможете ознайомитись з переліком праць викладачів- корифеїв. Вони народилися в період з 1837 по 1933 роки, тому їх наукові доробки вже давно зберігаються в книгосховищі. Наукові праці кожного з них супроводжуються світлинами зі стислими біографічними даними в оригінальному оформленні.

Сподіваємось, що ви отримаєте задоволення від знайомства з раритетними
виданнями.

Чекаємо на Вас!

читати далі...

«Моя батьківщина там, де моя бібліотека»

У ці дні наш славетний університет відзначає свій ювілей – 85 років.

Тож сьогодні у нас відбулося подвійне свято – науково-технічна бібліотека Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка святкувала свій день народження і Всеукраїнський день бібліотек.

читати далі...

 «Моя любов, моя Полтаво!»

 

читати далі...

«Сучасна молодь у сучасному світі» (до Міжнародного дня молоді)

12 серпня — Міжнародний день молоді

читати далі...

Працівники та користувачі науково-технічної бібліотеки висловлюють щиру подяку начальникові відділу навчальних програм ДП «КНАУФ МАРКЕТИНГ» Остапченко Тетяні Євгенівні та декану будівельного факультету, доктору технічних наук, Нестеренку Миколі Петровичу за вагомий внесок у формування фонду.
Віримо, що подаровані Вами книги знайдуть своїх читачів і будуть їм корисними, та віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.

читати далі...

 

 

16 червня 2015 року у м. Івано-Франківську відбулося засідання НМБК МОН України, членом якої є директор науково-технічної бібліотеки Сидоренко Валентина Олегівна. Вона також взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Бібліотеки ВНЗ України у процесі імплементації Закону «Про вищу освіту» та інформатизації суспільства», яка проходила з 16 по 19 червня на базі науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

читати далі...

 

 

Яке це щастя – просто в світі жити,
Всміхатись щиро сонечку й хмаркам
І світові чарівному радіти,
І дивуватись росяним квіткам...

Приходить в світ дитя не випадково,
У кожного свій шлях, своя мета.
Прожити вік змістовно і казково
Задача не така уже й проста.

читати далі...

 Війна – крізь серце.

   15 червня в гуртожитку № 3 ПолтНТУ проходив цікавий і зворушливий захід «Вони помирали, щоб жила Україна», присвячений 70-річчю від дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

читати далі...

Позивні третього трудового.

 4 червня 2015 року в НТБ відбувся захід: презентація ретроспективного бібліографічного покажчика «Позивні третього трудового: студентські будівельні загони Полтавського інженерно-будівельного інституту», в якому відображена історія студентства минулих років.

читати далі...

 «Діалог з природою… якою мовою?»

(до Всесвітнього дня навколишнього середовища)

читати далі...

Поезія, обпалена війною.

 

2 червня в науково-технічній бібліотеці відбувся захід: літературно-музична композиція «Дорогами війни». На захід були запрошені студенти групи 1ГФ; вони стали учасниками наших роздумів не тільки про сьогоднішні важкі часи для України, а й про Україну в Другій світовій війні.

 

читати далі...

Складові діяльності сучасної бібліотеки ВНЗ

27 травня в науково-технічній бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся семінар «Бібліотека ВНЗ і її роль у формуванні інформаційного та культурного простору університету».

читати далі...

27 травня відбулося чергове засідання ради директорів Полтавського обласного методичного обєднання бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Директори бібліотек обговорили ряд поточних питань стосовно роботи методичного об’єднання.

Головним питанням для обговорення був проект «Таблиці основних статистичних показників роботи бібліотеки ВНЗ України», запропонований до обговорення методичним центром для вузівських бібліотек України III та IV рівнів акредитації Науковою бібліотекою ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Директори також обмінялись досвідом з таких актуальних питань, як: проблеми комплектування фондів та надання відкритого доступу до них, обслуговування іноземних студентів, попередження заборгованості серед користувачів. 

13 травня 2015 року в науково-технічній бібліотеці в рамках ІХ Всеукраїнського фестивалю науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся семінар для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІІV рівнів акредитації «Комунікативна культура особистості: спілкування в професійній сфері».

читати далі...

«Україна – ЄС: єдині стандарти» 

 День Європи в Україні.

 

 

читати далі...

 28 квітня - День охорони праці

Вперше цей день був відзначений у 2003 році. Ініціатором виступила Міжнародна організація праці з метою привернення уваги громадських кіл до проблем, що призводять до каліцтва та смертності на робочому місці.

читати далі...

 

«Мужність і біль Чорнобиля»

(до Міжнародного дня пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф, Дня Чорнобильської трагедії)

 

26 квітня 1986 року о 1-23 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства - вибухнув четвертий реактор Чорнобильської АЕС і сумарна радіація ізотопів, викинутих в повітря, склала 50 мільйонів кюрі, що в 30-40 разів більше, ніж при вибуху бомби в Хіросімі в 1945 році.

 

читати далі...

«В долонях Всесвіту - Земля»

(до дня довкілля 20.04 та Всесвітнього дня Землі 22.04)

 

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» .

Цього дня громадські організації проводять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Спочатку свято було задумано для того, щоб відзначити Стокгольмську конференцію з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії екологічного руху

 

читати далі...

Видання, подаровані авторами і читачами
науково-технічній бібліотеці у 2015 році.
 
Працівники та користувачі бібліотеки
висловлюють щиру подяку
всім дарувальникам за внесок у формування фонду.
Віримо, що подаровані Вами книги
знайдуть своїх читачів і будуть їм корисними
та віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.
Залишайтесь нашими друзями.

читати далі...

Сьогодні в світі відзначають

День дурня або Міжнародний день сміху.

читати далі...

Видання, подаровані авторами і читачами
науково-технічній бібліотеці у 2015 році.
 
Працівники та користувачі бібліотеки
висловлюють щиру подяку
всім дарувальникам за внесок у формування фонду.
Віримо, що подаровані Вами книги
знайдуть своїх читачів і будуть їм корисними
та віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.
Залишайтесь нашими друзями.

читати далі...

Видатним вченим в галузі зварювання і мостобудування був Є.О. Патон, якому 5 березня 2015 року виповнюється 145 років з дня народження. З нагоди цієї події у науково – технічній бібліотеці відбувся перегляд літератури «З плеяди славетних», присвячений видатному українському науковцю.

 

читати далі...

З 15 по 19 грудня в науково-технічній бібліотеці університету для працівників бібліотек, що входять до обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації було організовано курси підвищення кваліфікації.

читати далі...

12 грудня в науково-технічній бібліотеці було організовано презентацію першого українського видання славнозвісної літературно-наукової пам’ятки 16 століття, книги Георга Агріколи «Про гірничу справу», яка вважається своєрідною «Біблією» гірників і металургів усього світу. Протягом кількох століть, це був головний підручник і практичний посібник кожного освіченого гірника, а сьогодні це ще й пам’ятка літератури. Книга отримала визнання видатних науковців різних часів.

читати далі...

Всеукраїнська науково-практична конференція
«Сучасна бібліотека в науково-освітньому просторі ВНЗ:
інформаційні ресурси, технології, проекти»

       З 21 по 23 жовтня 2014 року у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулася Всеукраїнська конференція. Організатором конференції є науково-технічна бібліотека Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Співорганізаторами конференції виступили Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Центр краєзнавства імені академіка П. Т. Тронька (Харків).

читати далі...

Неопалима Купино! Моя бібліотеко!
Ти мудрість всіх віків, хранителька добра!
Якщо забракне серцю таємниць,
Захочеш доторкнутися святого,–
Пройди поміж тісних рядів полиць,
Торкнися книги – джерела усього.
Щорічно 30 вересня ми святкуємо Всеукраїнський день бібліотек. 
На честь Всеукраїнського дня бібліотек науково-технічна бібліотека Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проводила святковий захід.


читати далі...

Школярі-практиканти
в науково-технічній бібліотеці
Полтавського національного технічного
університету імені Юрія Кондратюка 

З 2 по 20 червня у науково-технічній бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка проходили практику учні 10 класу Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Т. Г. Шевченка. Старшокласники мали змогу відчути себе нашими колегами, працювати в різних відділах бібліотеки, познайомились зі специфікою роботи електронного каталогу та електронної бібліотеки.  

читати далі...

Щороку перший день червня називаємо Міжнародним днем захисту дітей.  29 травня у гуртожитку № 3 відбувся захід, що був організований науково-технічною бібліотекою та студентами університету та присвячений цьому дню - «Хай щастю дитини не буде кінця».

читати далі...


Сторінки: | 1 | 2 | 3 | Поточна сторінка - 4 | 5 | (Всього записів: 149)
Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2839635
Кількість переглядів сторінки: 87914
Сторінка була створена за 0.332 секунд