Пошук: 
 
Сторінки: | 1 | 2 | Поточна сторінка - 3 | 4 | 5 | (Всього записів: 132)

Изображение1

14 березня  відбувся День кафедри українознавства, культури та документознавства.

У ньому взяли участь колектив кафедри та провідні фахівці, які очолюють відділи науково-технічної бібліотеки: О. Ліснича, О. Шумейко, О. Бригида.

читати далі...

 

Цього року з 7 по 13 березня святкується загальновідоме народне свято – Масляна.

10 березня у науково-технічній бібліотеці відбулася літературно-музична композиція «Масляна завітала до студентів».

читати далі...

 

Працівники абонементу наукової літератури запрошують Вас відвідати книжкову виставку «Розвивайся й далі, мово наша рідна, і про нас нащадкам звістку донеси», присвячену до дня народження Т.Г. Шевченка.

 

читати далі...

18.02.2016 року в рамках підвищення кваліфікації та безперервної освіти працівників НТБ відбулося чергове засідання бібліотечного клубу «Книгиня» за темою «Бібліотека – територія толерантності».

Працівники НТБ ознайомились з новими публікаціями у фахових виданнях «Бібліотечна планета». «Вісник Книжкової палати», журналах «Новое время» та новинами бібліотечного середовища.

18 грудня в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відбувся семінар «Авторське право: що треба знати бібліотекарю», в роботі якого взяли участь працівники нашої бібліотеки.

 

По закінченні семінару вони отримали сертифікати.

 

«З Україною в серці»

Наш Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка завжди в центрі громадських подій, активно й оперативно реагує на потреби суспільства. Багато уваги приділяється благодійній діяльності: це і волонтерська допомога, і участь в ярмарках на підтримку воїнів АТО і збір коштів, і придбання та передача бійцям бронежилетів та іншого обмундирування. Ректор університету д.е.н. професор Онищенко В.О. та адміністрація ВНЗ постійно підтримують цю діяльність і надають всіляку допомогу. У нашому ВНЗ постійно проводяться культурно-виховні заходи патріотичного спрямування, у тому числі  до вшанування героїв – захисників України. Адже молодь повинна знати, якою ціною дістається наша свобода. Не став виключенням і захід «З Україною в серці», який відбувся 8 грудня в читальній залі науково-технічної бібліотеки університету. На цю зустріч, організовану працівниками науково-технічної бібліотеки, були запрошені студенти гуманітарного факультету та студенти, які навчаються на військовій кафедрі. А вели захід друзі нашої бібліотеки, студенти брати Влад і Слава Мізіни, Альона Косташ і Віталій Корнієнко.

читати далі...

 

"О, рідна матінко Полтаво, люблю тебе в усі віки…"

25 листопада в науково-технічній бібліотеці, в приміщенні читальної зали відбувся літературно-архітектурний квест "О, рідна матінко Полтаво, люблю тебе в усі віки…"

читати далі...

 

 Бібліотека – відкритий простір.

 
19 листопада в науково-технічній бібліотеці ПолтНТУ відбувся круглий стіл «Бібліотека – відкритий простір».

читати далі...

 

Семінар бібліотечних фахівців.

6 жовтня в рамках культурного фестивалю «Дні Америки у Полтаві» в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбувся семінар для фахівців бібліотечної справи «Професійні бібліотечні асоціації США та України: найкращі практики», в роботі якого взяли участь і працівники НТБ ПолтНТУ.

читати далі...

 

Культ здоровя в українській традиції.

Український народ з глибокої давнини цінує здоров’я як найвагомішу перлину життя і наші предки до свого здоров’я ставилися значно уважніше, ніж ми. Про це свідчать різноманітні порівняння, прислів’я і приказки: «Без здоров’я немає багатства», «Нема щастя без здоров’я» тощо. В основі древніх колядок, щедрівок є побажання здоров’я господарям та заповзятістю до здорового способу.

читати далі...

 

28 жовтня 2015 року в науково-технічній бібліотеці відбувся круглий стіл для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІІV рівнів акредитації «Обслуговування користувачів: нові реалії і можливості».

читати далі...

 

 Шановні користувачі !

Інформаційно-бібліографічний відділ НТБ запрошує Вас відвідати перегляд літератури «Все життя науці і студентству», присвячений 85-річчю НТБ. Перегляд буде тривати до 12 жовтня.

Ви зможете ознайомитись з переліком праць викладачів- корифеїв. Вони народилися в період з 1837 по 1933 роки, тому їх наукові доробки вже давно зберігаються в книгосховищі. Наукові праці кожного з них супроводжуються світлинами зі стислими біографічними даними в оригінальному оформленні.

Сподіваємось, що ви отримаєте задоволення від знайомства з раритетними
виданнями.

Чекаємо на Вас!

читати далі...

«Моя батьківщина там, де моя бібліотека»

У ці дні наш славетний університет відзначає свій ювілей – 85 років.

Тож сьогодні у нас відбулося подвійне свято – науково-технічна бібліотека Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка святкувала свій день народження і Всеукраїнський день бібліотек.

читати далі...

 «Моя любов, моя Полтаво!»

 

читати далі...

«Сучасна молодь у сучасному світі» (до Міжнародного дня молоді)

12 серпня — Міжнародний день молоді

читати далі...

Працівники та користувачі науково-технічної бібліотеки висловлюють щиру подяку начальникові відділу навчальних програм ДП «КНАУФ МАРКЕТИНГ» Остапченко Тетяні Євгенівні та декану будівельного факультету, доктору технічних наук, Нестеренку Миколі Петровичу за вагомий внесок у формування фонду.
Віримо, що подаровані Вами книги знайдуть своїх читачів і будуть їм корисними, та віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.

читати далі...

 

 

16 червня 2015 року у м. Івано-Франківську відбулося засідання НМБК МОН України, членом якої є директор науково-технічної бібліотеки Сидоренко Валентина Олегівна. Вона також взяла участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Бібліотеки ВНЗ України у процесі імплементації Закону «Про вищу освіту» та інформатизації суспільства», яка проходила з 16 по 19 червня на базі науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

читати далі...

 

 

Яке це щастя – просто в світі жити,
Всміхатись щиро сонечку й хмаркам
І світові чарівному радіти,
І дивуватись росяним квіткам...

Приходить в світ дитя не випадково,
У кожного свій шлях, своя мета.
Прожити вік змістовно і казково
Задача не така уже й проста.

читати далі...

 Війна – крізь серце.

   15 червня в гуртожитку № 3 ПолтНТУ проходив цікавий і зворушливий захід «Вони помирали, щоб жила Україна», присвячений 70-річчю від дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

читати далі...

Позивні третього трудового.

 4 червня 2015 року в НТБ відбувся захід: презентація ретроспективного бібліографічного покажчика «Позивні третього трудового: студентські будівельні загони Полтавського інженерно-будівельного інституту», в якому відображена історія студентства минулих років.

читати далі...

 «Діалог з природою… якою мовою?»

(до Всесвітнього дня навколишнього середовища)

читати далі...

Поезія, обпалена війною.

 

2 червня в науково-технічній бібліотеці відбувся захід: літературно-музична композиція «Дорогами війни». На захід були запрошені студенти групи 1ГФ; вони стали учасниками наших роздумів не тільки про сьогоднішні важкі часи для України, а й про Україну в Другій світовій війні.

 

читати далі...

Складові діяльності сучасної бібліотеки ВНЗ

27 травня в науково-технічній бібліотеці Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка відбувся семінар «Бібліотека ВНЗ і її роль у формуванні інформаційного та культурного простору університету».

читати далі...

27 травня відбулося чергове засідання ради директорів Полтавського обласного методичного обєднання бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Директори бібліотек обговорили ряд поточних питань стосовно роботи методичного об’єднання.

Головним питанням для обговорення був проект «Таблиці основних статистичних показників роботи бібліотеки ВНЗ України», запропонований до обговорення методичним центром для вузівських бібліотек України III та IV рівнів акредитації Науковою бібліотекою ім. М. Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Директори також обмінялись досвідом з таких актуальних питань, як: проблеми комплектування фондів та надання відкритого доступу до них, обслуговування іноземних студентів, попередження заборгованості серед користувачів. 

13 травня 2015 року в науково-технічній бібліотеці в рамках ІХ Всеукраїнського фестивалю науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся семінар для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІІV рівнів акредитації «Комунікативна культура особистості: спілкування в професійній сфері».

читати далі...

«Україна – ЄС: єдині стандарти» 

 День Європи в Україні.

 

 

читати далі...


Сторінки: | 1 | 2 | Поточна сторінка - 3 | 4 | 5 | (Всього записів: 132)
Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2367688
Кількість переглядів сторінки: 43525
Сторінка була створена за 0.283 секунд
© VovanShu