Пошук: 
 
Сторінки: | 1 | 2 | Поточна сторінка - 3 | 4 | 5 | (Всього записів: 149)

 

9 листопада 2016 р. в НТБ ПолтНТУ відбувся семінар «Використання таблиць УДК для систематизації документних фондів бібліотек ВНЗ» для працівників бібліотек Полтавського обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

читати далі...

 

26 жовтня 2016 року в науково-технічній бібліотеці відбувся круглий стіл для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІ ІV рівнів акредитації «Проблеми формування фондів бібліотек ВНЗ на сучасному етапі».

читати далі...

 

Від книги − до знань:
презентація монографії С. Ф. Пічугіна
«Розрахунок надійності будівельних конструкцій»

читати далі...

 

 

26 березня - День Національної гвардії України

     Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України «Про Національну гвардію України»...

читати далі...

Изображение1

14 березня  відбувся День кафедри українознавства, культури та документознавства.

У ньому взяли участь колектив кафедри та провідні фахівці, які очолюють відділи науково-технічної бібліотеки: О. Ліснича, О. Шумейко, О. Бригида.

читати далі...

 

Цього року з 7 по 13 березня святкується загальновідоме народне свято – Масляна.

10 березня у науково-технічній бібліотеці відбулася літературно-музична композиція «Масляна завітала до студентів».

читати далі...

 

Працівники абонементу наукової літератури запрошують Вас відвідати книжкову виставку «Розвивайся й далі, мово наша рідна, і про нас нащадкам звістку донеси», присвячену до дня народження Т.Г. Шевченка.

 

читати далі...

18.02.2016 року в рамках підвищення кваліфікації та безперервної освіти працівників НТБ відбулося чергове засідання бібліотечного клубу «Книгиня» за темою «Бібліотека – територія толерантності».

Працівники НТБ ознайомились з новими публікаціями у фахових виданнях «Бібліотечна планета». «Вісник Книжкової палати», журналах «Новое время» та новинами бібліотечного середовища.

18 грудня в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського відбувся семінар «Авторське право: що треба знати бібліотекарю», в роботі якого взяли участь працівники нашої бібліотеки.

 

По закінченні семінару вони отримали сертифікати.

 

«З Україною в серці»

Наш Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка завжди в центрі громадських подій, активно й оперативно реагує на потреби суспільства. Багато уваги приділяється благодійній діяльності: це і волонтерська допомога, і участь в ярмарках на підтримку воїнів АТО і збір коштів, і придбання та передача бійцям бронежилетів та іншого обмундирування. Ректор університету д.е.н. професор Онищенко В.О. та адміністрація ВНЗ постійно підтримують цю діяльність і надають всіляку допомогу. У нашому ВНЗ постійно проводяться культурно-виховні заходи патріотичного спрямування, у тому числі  до вшанування героїв – захисників України. Адже молодь повинна знати, якою ціною дістається наша свобода. Не став виключенням і захід «З Україною в серці», який відбувся 8 грудня в читальній залі науково-технічної бібліотеки університету. На цю зустріч, організовану працівниками науково-технічної бібліотеки, були запрошені студенти гуманітарного факультету та студенти, які навчаються на військовій кафедрі. А вели захід друзі нашої бібліотеки, студенти брати Влад і Слава Мізіни, Альона Косташ і Віталій Корнієнко.

читати далі...

 

"О, рідна матінко Полтаво, люблю тебе в усі віки…"

25 листопада в науково-технічній бібліотеці, в приміщенні читальної зали відбувся літературно-архітектурний квест "О, рідна матінко Полтаво, люблю тебе в усі віки…"

читати далі...

 

 Бібліотека – відкритий простір.

 
19 листопада в науково-технічній бібліотеці ПолтНТУ відбувся круглий стіл «Бібліотека – відкритий простір».

читати далі...

 

Семінар бібліотечних фахівців.

6 жовтня в рамках культурного фестивалю «Дні Америки у Полтаві» в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського відбувся семінар для фахівців бібліотечної справи «Професійні бібліотечні асоціації США та України: найкращі практики», в роботі якого взяли участь і працівники НТБ ПолтНТУ.

читати далі...


Сторінки: | 1 | 2 | Поточна сторінка - 3 | 4 | 5 | (Всього записів: 149)
Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2839572
Кількість переглядів сторінки: 87898
Сторінка була створена за 0.482 секунд