26 березня - День Національної гвардії України

Свято було встановлено в Україні, враховуючи заслуги Національної гвардії України у справі захисту суверенітету України, її територіальної цілісності, життя, законних прав і свобод громадян.

Сучасна Національна гвардія України – підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохоронні функції, була створена 12-го березня 2014-го року Законом України
«Про Національну гвардію України».

 

До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверенітет.

Сильні духом! Сильні волею! Сильні бажанням перемогти! Саме Національна гвардія України однією з перших стала на захист територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.
Тисячі патріотів, свідомо вступивши до лав Національної гвардії, сьогодні здобули повагу та вдячність усього українського народу, визнання керівництва держави та міжнародної спільноти, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі випробування.

Національна гвардія сьогодні це - оплот суверенітету держави. Наші хлопці роблять все необхідне задля відстоювання незалежності, територіальної цілісності та суверенітету України.

Ми глибоко шануємо всіх тих, хто зустрічає цей день на передовій, на Сході України.

Вічна пам’ять військовослужбовцям, які віддали своє життя за єдність країни та встановлення миру і спокою на рідній землі. Низько вклоняємось Вам, пам’ятаємо і ніколи не забудемо про Ваш подвиг.

Дякуємо кожному за Вашу вірність Присязі, військовому та громадянському обов’язку, відданість Українському народові!
Висловлю
ємо вдячність ветеранам, волонтерам, членам сімей військовослужбовців за витримку та підтримку!
Бажа
ємо їм та їхнім сім’ям  Божого благословення, високого професіоналізму,  здоров’я, миру і злагоди, сил та оптимізму, впевненості у завтрашньому дні.
Запрошуємо всіх на  перегляд літератури "На захисті рідної землі" (ауд.212, Ц).

 

 

 

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2798294
Кількість переглядів сторінки: 84502
Сторінка була створена за 0.317 секунд