6 грудня відзначається День Збройних сил України - одне з найважливіших свят в нашій країні, особливо в цей час. Це всенародне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, і цілісності України.
 

Збройні сили України забезпечують стримування збройної агресії проти України та відсіч їй, охорону повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України.
 

В цей день ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну професію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність. Це – свято наших ветеранів, чиї скроні вже вкриті сивиною, а груди увінчані нагородами, і молодих солдатів, які сьогодні стоять в строю на варті нашої країни.

Проте День Збройних сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.

 

Український воїн – це надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук. Доблесть і честь українських солдатів та офіцерів - в цьому справжня сила нашої армії.

 

Мужність і прoфесіoналізм, виявлені військовослужбовцями у ході антитерористичної операції на Сході України, здобули сучасному українськoму війську пoвагу і вдячність у нашій державі та поза її межами. Нелегка служба під ворожими кулями, вдень і вночі, у спеку і холод - ніщо не стоїть на заваді солдатам та офіцерам виконувати визначені завдання.

Збройні сили України —
Слава, гордість, міць країни!
Захищають мир, свободу
Служать рідному народу!

В цей день ми вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всім, хто несе військову службу в зоні АТО, за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність.

Бажаємо всім захисникам України бути гідними своєї Батьківщини, з честю захищати рідну землю, міцного здоров’я, віри в силу нашої України та скорішої перемоги! Миру Вам і Вашим родинам!

Слава Україні! Героям слава!

З нагоди цього свята науково-технічна бібліотека запрошує всіх на книжковий перегляд «Військова служба – поклик долі» (ауд.212, центральний корпус).

 

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2798290
Кількість переглядів сторінки: 84500
Сторінка була створена за 0.32 секунд