9 листопада - Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народних мистецтв.

Українська культура, одна з небагатьох, яка змогла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність, первозданну чистоту.

Прародителями української культури можна вважати культуру індоєвропейських предків слов'ян, слов'янські культурні джерела, культури Київської Русі — дохристиянську і християнську.

Без сумніву, культурний розвиток народів відбувається в процесі їх постійних взаємовідносин. Чим більше різних впливів акумулює в собі культура народу, тим більш культурним є цей народ.

Українська культура зайняла гідне місце в культурі світовій. Вона розвивалась у взаємовідносинах з культурами Заходу та Сходу, в системі Польсько-литовської держави.

Українська культура проникнута також козацьким нескореним національним духом свободи і вольності.

Не можна оминути увагою феномен «соціалістичної культури», адже Україна в цей період, не дивлячись на всі втрати, в тому числі і криваві, зробила гігантський ривок в освіті, культурі, науці і техніці.

Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури в процесі пробудження та формування національної свідомості.

 

Запрошуємо відвідати виставку присвячену Всеукраїнському  Дню працівників культури та майстрів народних мистецтв.

Виставка діє з 6.11.17 по 10.11.17. в корпусі архітектурного

факультету , ауд. 115.

 

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2777487
Кількість переглядів сторінки: 82238
Сторінка була створена за 0.317 секунд