3 листопада в науково-технічній бібліотеці університету пройшов цікавий і змістовний захід – Круглий стіл «Можливості бібліотек ВНЗ щодо просування читання у молодіжне середовище: сучасний підхід».

 

Формування принципово нового типу взаємозв'язків бібліотеки є системоутворюючою новацією її розвитку. Простіше кажучи – замість звичного виразу «користувач прийшов в бібліотеку» сучасний етап можна характеризувати словами «бібліотека прийшла до користувача». А якщо цей користувач ще й молодий, креативний, амбіційний – той, хто намагається йти в ногу з часом чи навіть випереджати його, – то бібліотека повинна не лише відповідати вимогам своєї аудиторії, а й проявляти власну ініціативу, пропонуючи якісний, інноваційний та комплексний пакет послуг.

         Користувач нового покоління з його запитами, потребами та проблемами – це дуже важливий напрямок діяльності кожної бібліотеки. А наукова бібліотека вищого навчального закладу тим більше повинна активно працювати з молоддю, орієнтуватися саме на цю категорію користувачів.

         Стиль, професіоналізм і креативність – головна умова успіху кожної бібліотеки. А ресурси, послуги, якість – напрямок її розвитку.

Роль бібліотеки як провідника в світі інформації, створення оптимальних і зручних форм і умов обслуговування, реформування бібліотечного сервісу, сучасна реклама бібліотеки, – ці та інші питання обговорювалися фахівцями НТБ під час Круглого столу.

Окрім того, працівникам бібліотеки були запропоновані до розгляду зразки деяких найбільш дієвих форм з досвіду роботи інших бібліотек та декілька практичних порад, які можна знайти на бібліотечних форумах.

Варто зазначити, що молодь, студенти – це дуже вимогливі користувачі, і для роботи з ними варто обирати цікаві, незвичайні форми. Бібліотеки дійсно стають місцем зустрічей та спілкування молоді, студентів. Принаймні наша НТБ  намагається стати саме таким місцем для своїх користувачів.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2680040
Кількість переглядів сторінки: 73120
Сторінка була створена за 0.296 секунд