День автомобіліста і дорожника

 

День автомобіліста і дорожника встановлений Указом Президента України від 1993 року. Це професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства відзначається щорічно в останню неділю жовтня.

Так уже склалося, що без автомобілів зараз не можливо уявити наше життя. Автомобільний транспорт є найважливішою системою життєзабезпечення будь-якого міста, селища, села, незалежно від кількості проживаючих у ньому мешканців

З кожним роком в країні збільшується кількість автомобілів, автобусів, тролейбусів. Автотранспортом в Україні перевозиться 22% вантажів і 88% пасажирів.

Сьогодні автомобілі різних класів та розмірів є незамінними у розвитку будь-якої сучасної держави. Автомобілі дозволяють нам швидко пересуватися, встигати вчасно в потрібні місця, доставляти будь-які вантажі та подорожувати по найцікавішим країнам.

Дорога - це символ руху. Дороги ведуть нас у майбутнє, з'єднують з рідними і близькими людьми, об'єднують народи і країни. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами - сусідами.

Саме від майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.

Автомобіліст - професія особлива, зі своїми традиціями. Це - дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту.
Саме кафедра автомобільних дорiг, геодезії, землеустрою сiльських будiвель Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, готує висококваліфікованих фахівців. За ці роки підготовлено понад шість тисяч сільських інженерів-будівельників та понад 250 інженерів-автодорожників, які працюють в нашому  вузі та  різних куточках України.
Науково-технічна бібліотека вітає автомобілістів та дорожників зі святом. Щиро бажаємо всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай усі дороги будуть рівними і ведуть Вас до успіху. Будьте завжди керманичами свого життя!

Запрошуємо всіх відвідати книжкову виставку «Дороги об’єднують нас»  (ауд.212, Ц).

 

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2651518
Кількість переглядів сторінки: 70450
Сторінка була створена за 0.304 секунд