З метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, 14 жовтня відзначається День захисника України.
Назва цього свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни - свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

 

Royal Netherlands Army Soldier Weapon gun fire military

 

Свято сміливості, мужності та героїзму. У цей день вшановують героїв, що поклали власне життя за рідну землю та мир на ній, а також вітають усіх чоловіків.

 

 

Цей день багатий на свята. 14 жовтня православні християни відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, ознакою якої є те, що вона у цей день покриває землю або листям, або снігом. А ще – є Заступницею від ворогів.

 

 

14 жовтня є також Днем українського козацтва. Як відомо, церква Покрови Пресвятої Богородиці була головною на Запорізькій Січі, а 14 жовтня – одним з найважливіших днів для козаків – тоді вони проводили свої ради, на яких вибирали нового гетьмана або кошового отамана.

 

Свято мужності та героїзму за нинішніх обставин особливо значиме. Сьогоднішні воїни Збройних Сил України, Національної гвардії, добровольчих батальйонів – спадкоємці тих, хто боронив кордони й безпеку своєї землі впродовж століть. У цей день варто висловити вдячність, любов та повагу усім тим, хто захищає наш з вами спокій.

 

 

Дякуємо десяткам тисяч чоловіків та жінок, які захищають нашу країну від ворога на Сході, ми вклоняємося воїнам, які віддали життя за Незалежність. Захисники, які зараз в окопах на фронті, волонтери, патріоти, які ніколи не повернуться додому, ми вдячні вам за ваш внесок у розвиток нашої держави. Відзначення Дня захисника – це свідчення сили та могутності країни, історичної справедливості, яка увібрала звитягу сотень-тисяч захисників нашої держави.
Зі святом! З Днем захисника України!

Запрошуємо всіх на книжковий перегляд «Вшановуємо захисників, зміцнюємо патріотизм»
(ауд. 212,Ц).

 

Вшановуємо пам`ять Дмитра Коряка, захисника України, випускника Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2732370
Кількість переглядів сторінки: 77965
Сторінка була створена за 0.312 секунд