Бібліотека – відкритий світ ідей

Працівники НТБ розглянули досить важливі, як на сьогодні, питання бібліотечної діяльності – присутність бібліотек в сучасному Інтернет-просторі, створення позитивного іміджу бібліотеки, реклама бібліотечної діяльності і бібліотечних послуг. Учасники заходів мали можливість ознайомитися з цікавими ідеями кращих українських та закордонних бібліотек, кращими конструктивними рішеннями дизайну бібліотечної зони і отримали практичні поради щодо організації, створення та облаштування бібліотечного простору (як реального, так і віртуального).

На сучасному етапі розуміння бібліотечної діяльності значно розширилось у порівнянні навіть із недалеким минулим. Бібліотека ХХІ століття – це бібліотека нового формату, оновлений інформаційний і культурний центр. І варто пам’ятати, що створення власних веб-ресурсів – сайта, блога, сторінок у мережах – впливає на імідж бібліотеки і сприяє створенню в ній нового інформаційного, інтелектуального та культурного простору. А бібліотечні форуми дають можливість і рекламувати бібліотеку, і розповсюджувати бібліотечні новини, і бути майданчиком для професійного спілкування.

Хотілося б відзначити, що сьогодення вимагає від бібліотек виконання місії культурного посередника між молодим читачем і інформаційними ресурсами. Головне, до чого треба прагнути сьогодні бібліотекам – збільшення кількості молодих користувачів, які відчувають жагу до читання, до інформації, до знань. А нам, господарям книжкових багатств, є що їм запропонувати. Читання повинно стати і культурною звичкою, і приємним заняттям, і важливою умовою професійного зростання сучасної молодої людини.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2649717
Кількість переглядів сторінки: 70235
Сторінка була створена за 0.279 секунд