Роль бібліотеки ВНЗ у формуванні культури академічної доброчесності

Семінар під такою назвою пройшов 28.04.2017 року в науково-технічній бібліотеці ПолтНТУ для працівників бібліотек, що входять до складу Полтавського обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІ-І V рівнів акредитації.

З 2016 року у 10 українських вишах започатковано проект сприяння академічній доброчесності. Його ініціаторами стали Американські Ради з міжнародної освіти та Міністерство освіти і науки України.

Якість освіти – головна мета освітніх реформ – неможлива без дотримання усіма учасниками освітнього процесу принципів академічної доброчесності. Проблема запровадження цих принципів є певною мірою етичною проблемою, і хто як не бібліотека – осередок духовності, культури і виховання користувачів як в країні в цілому, так і в кожному окремо взятому навчальному закладі – повинна в першу чергу долучитися до цього проекту. І більше того – стати його невід ' ємною частиною. На цьому наголосив радник з питань преси, освіти та культури Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні Конрад Тернер.

  • Саме бібліотека сьогодні є тим осередком, який може розповсюджувати інформацію як про доброчесність, так і про питання плагіату – зауважив він.

 

Тож:

яка місія бібліотеки вищого навчального закладу;

що саме можуть робити працівники бібліотек ВНЗ;

яким питанням при організації своєї роботи вони повинні приділяти першочергову увагу – над цими та ще багатьма іншими питаннями і розмірковували учасники заходу.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2526185
Кількість переглядів сторінки: 60925
Сторінка була створена за 0.226 секунд
© VovanShu