Китай – країна, що зачаровує

20.04.17 р. в рамках святкування офіційних мов відбувся культурологічний глобус «Китай – країна, що зачаровує».

Захід був присвячений Дню китайської мови. Поява цього дня пов’язана з рішенням ООН. У 2010 році профільний департамент ООН ініціював встановлення такого свята в пам’ять про засновника китайської писемності Цан Цзе. Він заклав основи системи ієрогліфів на противагу вузликовому письму.

Програму заходу спільно готували бібліотекарі науково-технічної бібліотеки університету і науково- педагогічні працівники кафедри іноземної філології та перекладу А. Агейчева та А. Комарова.

Изображение2

Изображение3

Основу культурологічного глобуса склали змістовні виступи англійською  студентів I – IV курсів ПолтНТУ та студентів  Полтавського коледжу нафти і газу Полтавського національного  технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Изображение4

Изображение5

В презентаціях виступів, підготовлених студентами, йшлося про аспекти мистецтва, туризм, освіту, етикет, та кулінарні традиції Китаю.

Изображение6

Изображение7

Изображение8

Зав. інформаційно-бібліографічного відділу НТБ  О. Бригида  провела бібліографічний огляд з історії розвитку науки Китаю, китайської мови, писемності країни і зробила екскурс у розвиток  мов майбутнього.

Изображение9

Захід супроводжував  яскравий перегляд літератури та цікава інсталяція «Китай стародавній і сучасний».

Изображение10

Изображение11

Серед представленої китайської атрибутики на особливу увагу заслуговував набір червоних печаток митців, які були важливими свідченнями соціального статусу людини.

Всі присутні отримали зображення панди. Вже 1700 років панда є символом миру і дружби в Китаї.

Изображение12

Від заходу всі присутні отримали велике задоволення.

Изображение13

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2526186
Кількість переглядів сторінки: 60926
Сторінка була створена за 0.227 секунд
© VovanShu