21 квітня в науково-технічній бібліотеці, в приміщенні читальної зали відбувся літературний квест "Моя Полтаво, ти благословенна  Минулим і майбутнім у віках..."

На заході були присутні викладачі кафедри Українознавства, культури та документозавства Людмила Дерев’янко  - кандидат філологічних наук, доцент, Ольга Тєвікова – кандидат історичних наук, доцент, директор НТБ Валентина Сидоренко, групи – учасники 201-пГД і 301-ГД та група вболівальників. Також на квест була запрошена доцент кафедри Українознавства, культури та документозавства, кандидат історичних наук Надія Кочерга.

Ведучими нашого заходу були студенти Альона та Каріна.

Усі присутні заглибились у літературне минуле Полтави, перегорнули сторінки творів письменників, які оспівували наш славетний край. Ми ніби помандрували з книгою в руках і з гордістю згадали, що саме полтавська земля стала невичерпним джерелом духовного натхнення для видатних її дітей, які славили Державу і підіймали її з небуття в політ, які вогонь думок і жар своїх сердець, несли нащадкам в зорянім своїм мистецтві, долали час.

Нам хотілося пронести через всю зустріч відчуття причетності  до літературної спадщини рідного краю, піднести до зоряних висот почуття гордості за те, що й ми теж живемо на цій багатій талантами землі.

Ще до початку заходу капітани команд отримали завдання пошуку.

Перед пошуковою частиною квесту ми помандрували в часі разом з нашою гостею, доцентом кафедри Українознавства, культури та документозавства Надією Кочергою і опинилися  в ХІХ столітті, в стінах Інституту шляхетних дівчат.

Одна з ведучих заходу прочитала чудові, надзвичайно милі вірші шлахетних дівчат, які навчались більш ніж два століття тому.

Виступ Надії Костянтинівни був не тільки цікавим і змістовним, а головне – корисним для учасників квесту, адже вона розповідала про літераторів, які причетні до історії нашого навчального закладу.

Далі команди розпочали пошук відповідей на питання квесту. Це були віршовані та прозаїчні фрагменти з творів письменників та поетів, життя і творчість яких була пов’язана з Полтавою.

Учасникам квесту потрібно було відшукати і назвати автора запропонованого фрагменту тексту.

 

Капітани давали відповіді на питання квесту і радували усіх присутніх своєю ерудицією.

А знайти потрібну і цікаву додаткову інформацію  допоміг книжковий перегляд, який містив не тільки твори літераторів Полтавщини, а й цікаві краєзнавчі матеріали.

Після завершення пошуку журі нашого квесту оголосили переможців. Перше місце посіла 1-команда (група - 301 ГД), капітан команди – Світлана Калашнікова .

Друге місце з невеличким відривом виборола 2-команда (група 201- пГД), капітан команди – Ольга Северин.

Грамоти та нагороди – книги Полтавських поетів Галини Вовченко, Артема Лоїка, Тетяни Бабенко – учасникам вручила директор науково-технічної бібліотеки Валентина Сидоренко та подякувала студентам за їхню творчу пошукову роботу і побажала надалі використовувати здобуті знання в своїй професійній діяльності.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2526187
Кількість переглядів сторінки: 60927
Сторінка була створена за 0.224 секунд
© VovanShu