12 квітня 2017 р. науково-технічна бібліотека як методичний центр Полтавського обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації організувала круглий стіл з питань зміни бібліотечної класифікаційної системи.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017 р. № 177 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації» бібліотеки розпочали перехід на систематизацію фондів за Універсальною десятковою класифікацією (УДК), яка є міжнародною системою класифікації і прийнята в багатьох країнах світу.

На допомогу працівникам бібліотек ВНЗ методичного об’єднання в переведенні фондів і каталогів з Бібліотечно-бібліографічної класифікації на Універсальну десяткову класифікацію завідувачем відділу комплектування та наукової обробки документів НТБ ПолтНТУ Лісничою Оленою була презентована «Таблиця відповідності індексів ББК і УДК». Після презентації відбулося жваве обговорення питань застосування УДК для систематизації документів і організації фондів та методики переведення існуючих фондів з системи ББК на УДК.

Учасники круглого столу залишились задоволені отриманою інформацією та спілкуванням і висловили побажання працювати разом і надалі над цим питанням.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2526178
Кількість переглядів сторінки: 60918
Сторінка була створена за 0.267 секунд
© VovanShu