Навчатися гідно та відповідально

30 квітня в читальній залі №1 (універсальній) відбулася спільна Академічна година науково-технічної бібліотеки й кафедри українознавства, культури та документознавства «КУЛЬТУРА АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ. ПРОЕКТ СПРИЯННЯ АКАДЕМ ІЧНІЙ ДОБРОЧЕСНОСТІ В УКРАЇНІ ( SAIUP )» для студентів групи 301 - ГД.

OLE-объект

OLE-объект

Місія Проекту Сприяння академічній доброчесності в Україні – cприяти формуванню та становленню довіри до системи вищої освіти України, яка б ґрунтувалась на засадах чесності, справедливості, відповідальності та взаємоповаги всіх учасників академічного процесу. Впровадження принципів академічної доброчесності в українських ВНЗ – це питання підвищення рейтингу навчальних закладів і конкурентоспроможності їхніх випускників, визнання дипломів університетів на європейському та світовому рівнях. Тому надзвичайно важливим є донести та проінформувати університетську спільноту щодо важливості застосування та популяризації принципів академічної доброчесності в рамках навчального процесу та наукової діяльності.

Изображение1

Изображение2

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри українознавства, культури та документознавства Чередник Людмила Анатоліївна подякувала працівникам НТБ за тісну і плідну співпрацю та висловила сподівання щодо подальших спільних заходів.

Изображение3

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2492207
Кількість переглядів сторінки: 58969
Сторінка була створена за 0.286 секунд
© VovanShu