Изображение1

Англійська мова в сучасному кінематографі

Изображение2

Изображение3

В Україні 2016 проголошено роком англійської мови.

Объект1

Саме з метою поглиблення знання англійської мови студентами, науково-технічною бібліотекою було започатковано цикл «Бібліотечний кінозал», де наші читачі знайомляться з кращими творами світового кінематографу. Саме у «Бібліотечному кінозалі» наші глядачі мають унікальну можливість побачити популярні, цікаві, захоплюючі фільми минулих років та дізнатися багато цікавого.

В рамках цього циклу, 31 жовтня науково-технічна бібліотека запросила мешканців студмістечка прийняти участь у заході «Англійська мова в сучасному кінематографі». Для перегляду і обговорення було обрано дивовижний і захоплюючий фільм режисера Харольда Реміса «День Сурка».

Изображение4

Сюжет фільму досить простий – телевізійний коментатор Філ Коннорс щорічно приїздить в маленьке містечко в штаті Пенсільванія на святкування Дня сурка. Але цього разу веселощі ризикують зайти дуже далеко. Час зіграв з ним злий жарт: він просто взяв та й зупинився.

Изображение5

Изображение6

Изображение7

Изображение8

Изображение9

Режисер фільму хотів показати, що день пройде не даремно тільки тоді, коли ти зробиш щось добре і корисне людям, які тебе оточують. Геніальний актор Білл Мюррей зміг показати егоїзм, цинізм і байдужість до цього світу і його перевтілення в людину співчутливу, розуміючу і добру. Цей фільм про те, як стати щасливим.

Неймовірно легкий в перегляді, він все ж заставляє задуматися, що сенс життя в добрі, в тій радості, яку приносиш людям.

Изображение10

Під час дискусії глядачі сказали багато щирих, теплих слів про цей мудрий і добрий фільм. Його перегляд був унікальним тому, що наші гості побачили і почули оригінальний звуковий трек англійською мовою. А головне – почули мелодику англійської мови, унікальні інтонації акторів, те, що завжди втрачається під час будь-якого дубляжу.

Изображение11

До нас у кінозал завітали наші друзі – студенти з Єгипту Ісмаілов Добранбек (402 – БП ), Гонім Ахмед (201 – НГ), Ельшербені Ахмед (201 – НГ), Обенг Александер (503 – БП) з Гани, Атембемох Келвіс ( 203 – Б ) з Камеруна.

Вони теж прийшли до нас щоб подивитись свій улюблений фільм, тільки не вдома, а далеко за океаном і відчути тепло своєї Батьківщини, почути рідну мову. Хлопці розказали за що люблять цей фільм, а головне, що всі присутні могли за бажанням спілкуватись англійською і удосконалити свої знання з мови.

Изображение12

Ведучі свята Косташ Альона (401 – ЕП) та Мізєв Владислав (301 – БТ) цікаво розповіли про створення фільму, про талановитого режисера Харольда Реміса, про виконавців головних ролей Білла Мюррея і Енді Макдауелл.

Изображение13

Родзинкою нашого бібліотечного свята стало частування усіх гостей духмяним чаєм та смачними тістечками. Розпорядницею столу була студентка групи 301-ГД Герасименко Вікторія.

Изображение14

Изображение15

Изображение16

Изображение17

Изображение18

Зацікавив наших гостей і книжковий перегляд «Англомовна література: класика та сучасність», який презентувала ведуча.

Изображение19

Изображение20

Наш вечір закінчився англомовними піснями у виконанні Владислава та В’ячеслава Мізєвих.

Науко-технічна бібліотека сподівається й далі співпрацювати зі своїми креативними та талановитими читачами.

Дорогі наші студенти! Запрошуємо Вас відвідувати усі наші заходи і приймати активну участь у їх підготовці та проведенні.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2526180
Кількість переглядів сторінки: 60920
Сторінка була створена за 0.224 секунд
© VovanShu