Англійська мова – ваш шлях до успіху!

2016 р. оголошено Роком англійської мови. Вивчення англійської мови, яка є перш за все мовою міжнародного спілкування, має стати пріоритетом не тільки у навчальних програмах, а й у житті кожної культурної людини. Це передумова не тільки матеріального розвитку, а й певна стійка можливість забезпечення матеріального благополуччя для себе та своєї родини, розвитку та стабільності нашої держави. В рамках відзначення Року англійської мови в Україні працівники НТБ спільно з кафедрою іноземних мов та студентами підготували й провели День фахівця «Англійська мова в моїй майбутній професії».

З вітальним словом до присутніх звернулася директор науково-технічної бібліотеки – В. Сидоренко , яка сказала , що мова наша рідна – солов’їна, співуча, красива, але реалії життя такі, що для інтеграції в світову спільноту необхідно мати не тільки певний набір мовних навичок для оперування специфічними професійними даними, а й потрібно вільно володіти  мовою міжнародної комунікації, якою є на даному етапі суспільного розвитку англійська мова. Незважаючи  на важливість англійської мови для всіх нас, а тим паче для молоді – не забудьмо наказ славетного поета – кобзаря Т. Г Шевченка – «Чужому навчайтесь – свого не цурайтесь!». Пам’ятаймо, що тільки знаючи рідну мову, можна досягти успіхів у вивченні іноземної мови!  На важливість комунікативного аспекту вивчення іноземних мов, а саме – англійської – мови ділової спільноти – наголосила заступник декана з наукової та міжнародної діяльності гуманітарного факультету А. Агейчева.

На заході з доповідями англійською мовою виступили студенти II - IV -х курсів нашого університету.   Наприкінці було надано слово Рафферті Ларі Джеймсу – волонтеру англійської мови як іноземної ( на основі угоди між Корпусом Миру Сполучених Штатів Америки в Україні та Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка).

Окремо заслуговував уваги   перегляд літератури під назвою «Говоримо англійською», завдяки якому присутні мали змогу ознайомитись з комплексом  навчальної літератури під рубрикою «Для  кар’єри» та вибіркою творів видатних англомовних письменників та поетів  «Для дозвілля».

Враховуючи важливість та актуальність теми завідувач науково-методичного відділу НТБ Н. Ландарєва підготувала бібліографічний покажчик «Іншомовна освіта». Він  складається з 6 розділів, в яких можна найти літературу за темами:

- іншомовна компетентність майбутнього спеціаліста,

- викладання іноземних мов  у ВНЗ,

- культура іншомовного спілкування,

- формування професійної компетентності майбутніх перекладачів,

- зарубіжний досвід викладання іноземних мов.

Бібліографічний покажчик стане в нагоді науково-педагогічним працівникам кафедри іноземних мов. Електронний варіант бібліографічного покажчика розміщено на сайті науково-технічної бібліотеки.

Над програмою заходу сумлінно працювали модератори заходу : завідувач інформаційно-бібліографічного відділу О. Бригида та науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов – О. Комарова і А. Агейчева.

На екрані були представлені слайди, які розкривали зміст цієї зустрічі, активізували інтерес до запропонованої теми та супроводжувалися музичними фрагментами з пісень та мелодій, створених  сучасними композиторами  Англії та Америки. Наповненість зустрічі  підсилювалась інсталяцією з елементів традиційної англійської атрибутики  і табличками із цитат  про  важливість  іноземних мов. Спілкування на заході  було  продуктивним, перспективним і приємним для всіх присутніх.

Для зацікавлених повідомляємо, що представлені на зустрічі матеріали (книги, документи тощо ) знаходяться в фонді НТБ.

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2526194
Кількість переглядів сторінки: 60930
Сторінка була створена за 0.229 секунд
© VovanShu