«Парад  наукової  книги».

19 квітня в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка розпочався X Всеукраїнський фестиваль науки. В рамках цього масштабного заходу науково-технічна бібліотека разом з кафедрою будівельних машин та обладнання підготували і провели презентацію праць науковців кафедри «Парад наукової книги». На захід були запрошені науково-педагогічні працівники кафедри, студенти 1 – 3-х курсів та куратори груп.

Изображение2

Изображение3

Изображение4

Кафедра будівельних машин та обладнання – одна з провідних кафедр нашого навчального закладу. Цікавою була доповідь кандидата технічних наук, доцента Надобка В.Б.  про славну історію кафедри. А її сьогодення – це багато напрацювань, винаходів, наукових розробок.

Изображение5

 

Про свої досягнення розповіли науковці кафедри.

Кандидат технічних наук, доцент Орисенко О.В. презентував свій навчальний посібник «Вступ до технологічних процесів на автомобільному транспорті»; навчальний посібник «Структура, кінематика та динаміка механізмів», написаний колективом авторів у складі Онищенка О.Г., Коробка Б.О. та Ващенка К.М. представив кандидат технічних наук, доцент Васильєв Є.А.; старший викладач кафедри Дураченко Г.Ф. розповів про навчальний посібник «Гідро- та пневмоприводи», автором якого він є; старший викладач, кандидат технічних наук Вірченко В.В. презентував монографію «Високоефективні технології та комплексні конструкції в промисловому й цивільному будівництві», написану колективом авторів у складі Онищенка В.О., Онищенка О.Г., Пічугіна С.Ф., Стороженка Л.І., Семка О.В., Слюсаренка Ю.С., Ємельянової І.А.; а доцент кафедри будівельних машин та обладнання, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Лютенко В.Є. представив свою монографію «Монтаж і пересування бурових вишок і блоків».

 

Изображение6

Изображение7

Изображение8

Изображение9

Изображение10

Кропітка праця авторського колективу монографії « Високоефективні технології та комплексні конструкції в промисловому й цивільному будівництві » була відзначена державною премією України  у галузі науки і техніки.

Изображение11

Лауреати Державної премії України у галузі науки і техніки професори Пічугін С.Ф., Семко О.В., Онищенко В.О., Ємельянова І.А. та Стороженко Л.І. разом із Президентом АН України, академіком Патоном Б.Є.

Студенти 5 курсу електромеханічного факультету Юра Жнець та Катя Роспирка виступили в ролі ведучих і з любов’ю та повагою розповіли про кафедру і викладачів.

Изображение12

 Студент групи 401 МА Обревко Роман побажав студентам молодших курсів добре навчатися, переймати знання і досвід своїх наставників. Знання, які він здобув на лекціях виявилися вкрай необхідними на практиці, під час праці на підприємстві.

Изображение13

Про перспективи кафедри та плани на майбутнє розказав заступник декана електромеханічного факультету, доцент кафедри будівельних машин та обладнання, кандидат технічних наук Шпилька М.М.

Изображение14

Директор НТБ Сидоренко В.О., завершуючи захід, подякувала науково-педагогічному складу кафедри за творчу співпрацю та запросила студентів університету до бібліотеки.

Изображение15
Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2526181
Кількість переглядів сторінки: 60921
Сторінка була створена за 0.275 секунд
© VovanShu