13 травня 2015 року в науково-технічній бібліотеці в рамках ІХ Всеукраїнського фестивалю науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся семінар для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІІV рівнів акредитації «Комунікативна культура особистості: спілкування в професійній сфері».

Відкриваючи семінар, директор науково-технічної бібліотеки, голова методичного центру Полтавського обласного методичного об’єднання бібліотек ІІІІV рівнів акредитації Валентина Сидоренко наголосила на тому, що розвиток сучасних інформаційних технологій не тільки не знімає питання міжособистісного бібліотечного спілкування, а й передбачає більш високий рівень інформаційної культури, у тому числі й взаємодію бібліотекаря та користувача сучасної бібліотеки ВНЗ.

 

 

Учасники семінару, розглядаючи теоретичні аспекти спілкування у бібліотечній сфері, наводили приклади ситуацій з власного досвіду, що було досить цікавим не тільки для молодих працівників, а й для усіх присутніх на семінарі.

 

 

Усі учасники семінару залишились задоволені спільною роботою та відмітили важливість такого формату професійного спілкування. Адже мета подібних заходів продовжити роботу з ділового спілкування бібліотекарів, упровадження інноваційних форм і методів бібліотечно-інформаційного обслуговування користувачів бібліотек у практичну діяльність та підвищення професійного рівня бібліотечних працівників. 

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2651542
Кількість переглядів сторінки: 70453
Сторінка була створена за 0.437 секунд