21 травня 2014 року в науково-технічній бібліотеці в рамках VIII Всеукраїнського фестивалю науки в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся семінар для працівників бібліотек обласного методичного об’єднання бібліотек ІІІ ІV рівнів акредитації «Пошук оптимальних шляхів удосконалення довідково-інформаційного обслуговування».

 

Семінар відкрила директор науково-технічної бібліотеки, голова методичного центру Полтавського обласного методичного об’єднання бібліотек ВНЗ ІІІ ІVрівнів акредитації Валентина Сидоренко.

Про інновації в довідково-бібліографічній та інформаційній діяльності бібліотек, нові форми і методи в роботі бібліографічної служби розповіла завідувач інформаційно-бібліографічного відділу науково-технічної бібліотеки нашого університету Ольга Бригида.

Завідувач науково-методичного відділу НТБ ПолтНТУ Наталія Ландарєва ознайомила присутніх з оглядом нових форм бібліографічної та інформаційної роботи бібліотек методичного об’єднання у 2013 році.

Досвідом використання новітніх технологій при проведенні традиційних інформаційно-бібліографічних заходів у бібліотеці ВДНЗУ «УМСА» поділилася Олександра Подрезенко, завідувач інформаційно-бібліографічного відділу цієї бібліотеки. Вона розповіла про нововведення у роботі відділу – віртуальний «День кафедри».

Завідувач інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки ПУЕТ Ірина Науменко розкрила тему оптимізації довідково-інформаційного обслуговування в електронному середовищі на прикладі своєї бібліотеки.

Досвідом довідково-бібліографічного обслуговування та формування інформаційної культури студентів-педагогів поділилися зав. інформаційно-бібліографічного відділу наукової бібліотеки ПНПУ Олена Захарова та завідувач сектора Тетяна Талахно.

Цікавим та емоційним був виступ провідного бібліографа бібліотеки ВДНЗУ «УМСА» Наталії Кузьміної про використання тематичних цифрових колекцій світових інформаційних ресурсів для забезпечення науковців-медиків інформацією.

Підбиваючи підсумки семінару, фахівці з бібліографії дійшли висновку, що від того, наскільки повно і якісно будуть задоволені потреби науковців і студентів наших навчальних закладів в інформації, певною мірою залежить якість наукової та освітньої діяльності ВНЗ, просування наших науковців у світове наукове середовище. Адже всім відома фраза: «Хто володіє інформацією, той володіє світом».

За матеріалами науково-технічної бібліотеки

Додаткова інформація
Кількість відвідувань сайту: 2651465
Кількість переглядів сторінки: 70447
Сторінка була створена за 0.787 секунд